Fotogalerie ZŠ

Projekt Christmas 2. D

Fotografie zachycují práci na vánočních dárcích, se kterou nám přišli pomoci rodiče a prarodiče. Všichni přiložili ruce k dílu, takže vznikly originální ozdoby na stromeček. Dospělí si vyzkoušeli, jaká je dnešní škola a přinesli k nám kousek domova. Závěr odpoledne patřil anglickým koledám, které se líbily i Mikulášovi s čerty a anděly.


Číst dále: Projekt Christmas 2. D

 

Pasování prvňáčků

Dne 1. 9. 2014 byli za účasti primátora Petra Kajnara na naší škole slavnostně pasováni děti na prvňáčky naší školy. Kolektiv pedagogů spolu s vedením školy jim přeje hodně úspěchů při studiu na naší škole.


Číst dále: Pasování prvňáčků

   

Vyřazení 9. ročníků

Dne 27. 6. 2014 byli z naší školy slavnostně vyřazeni žáci 9. ročníků. Do dalšího studia a dalších let jim přejeme hodně úspěchů!!!

Číst dále: Vyřazení 9. ročníků

 

Přemyslovci

Dne 24. 6. 2014 žáci naší školy shlédli představení na téma "Přemyslovci".

Číst dále: Přemyslovci

   

Parkoure 7. - 9. třídy

Dne 12. 6. 2014 se sedmé, osmé a deváté třídy zúčastnily akce pořádané Mgr. Markem Jakšem, kdy pět instruktorů seznamovalo žáky se základy Parkouru. Každá třída měla s instruktory zvlášť hodinu v malé tělocvičně.


Na začátek instruktoři žáky protáhli a zahráli si s nimi hru s šátky, kdy bylo cílem nenechat si šátek vzít soupeřem a aby se nikdo nenudil, museli se hráči pohybovat po čtyřech. Poté se třída rozdělila do skupinek a na pěti stanovištích se učili základy Parkouru. Učili se například skok snožmo, kdy hlavním cílem bylo doskočit na špičky a udržet rovnováhu na otočené lavičce. Potom se učili jak dopadnout tak, aby bolest rozložili do celého těla a co nejrychleji mohli pokračovat. Na závěr byla závěrečná rozcvička a také skupinové foto.


Číst dále: Parkoure 7. - 9. třídy

 

Vysvědčení 1.D

Dne 27. 6. 2014 obdrželi žáci 1.D svá závěrečná vysvěčení.


Číst dále: Vysvědčení 1.D

   

Čertovsko - andělský den

6. 12. 2013 proběhl v prvních třídách Čertovsko - andělský den.


Číst dále: Čertovsko - andělský den

 

Slavnostní předávání Slabikáře

29. 11. 2013 žáci v 1. B a 1. C si slavnostně předali svou první knížku - Slabikář.


Číst dále: Slavnostní předávání Slabikáře

   

Strana 5 z 6