Fotogalerie MŠ

Vánoce 2016

Když se člověk na něco těší, tak se čas neuvěřitelně vleče. V případě vánoc to platí dvojnásobně. Děti se nemohou dočkat dárečků a my jim to dlouhé čekání pomáháme vyplnit výrobou vánočních svícnů, zpíváním koled, mlsáním cukroví. Nakonec jsme se přece jen dočkali a se zacinkáním zvonečku jsme se rozběhli k vánočnímu stromečku, pod kterým nás čekala hromada dárků.

Fotogalerii naleznete zde:

Kotatka_-_Vanocni_den

Číst dále: Vánoce 2016

 

Mikuláš 2016

Bu, bu, bu, čerti už jsou tu! Mikulášské návštěvy, která k nám zavítala ze ZŠ Kosmonautů 15, se děti obávaly, ale brzy zjistily, že se není koho, ani čeho bát. Nadílka čekala na každou holčičku i kluka a ten, kdo čertíkovi zazpíval, si zasloužil i pěkné, čertovské pohlazení.

Fotogalerii naleznete zde:

Trida_Slunicko_-_Mikulas

Číst dále: Mikuláš 2016

   

Piknik 2016

Léto svádí k piknikům, proto nás napadlo, že takové sedánky mohou proběhnout i naší školní zahradě. Základem správného pikniku byla deka a dobré jídlo, o které se postarali sami rodiče a následně legrace, zábava, sportovní a výtvarné aktivity, jenž dostaly na starosti paní učitelky a to vše bylo korunováno smíchem dětí.

Piknik_v_MS_2016

Číst dále: Piknik 2016

 

Den dětí 2016

V rámci projektu "Učíme se navzájem" se uskutečnila na školní zahradě mateřské školy oslavy Dne dětí. Školáci dostali na starost malé předškoláčky a doprovázeli je na všech soutěžích, které si pro ně paní učitelky ve spolupráci s pedagogy ZŠ a samotnými žáky osmých ročníků připravili. Sluníčko hřálo vší silou a nálada byla veselá, radostná, sportovní a roztančená. Odměnou všem byl za báječné dopoledne tolik oblíbený nanuk.

Fotogalerii naleznete zde:

Den_deti_-_27._5._2016

Číst dále: Den dětí 2016

   

Výlet 2016

Letošním cílem výletu tříd Koťátka, Berušky a Medvídci se stala obec Bílá a nebyl to jen tak ledajaký výlet, protože si děti zažily pravé indiánské dobrodružství.Třídy Žabka, Slůňata a Sluníčka si pro změnu vyrazily do Davidova mlýna u Kružberku, kde si děti zasportovaly na vodníkově cestě, nakrmily zvířátka a zaskotačily na louce.

Berusky_a_Kotatka_-_Bila_1._6._2016

Slunatka_-_vylet_Kruzberk_Daviduv_mlyn

Číst dále: Výlet 2016

 

Velikonoční dílny

Jaro se nám sice hlásí velice nesměle, ale velikonoční svátky jsou už tady. Rodiče měli opět možnost strávit čas v MŠ se svými dětmi a vyzkoušet si svou zručnost při vystřihování, lepení a zdobení velikonočních výrobků.

Fotogalerii naleznete zde:

Kotatka_-_Velikonocni_dilnicka_2016

Slunata-_Velikonoce_2016/

Číst dále: Velikonoční dílny

   

Zahradní karneval 2016

Letos se uskutečnil již třetí ročník Zahradní slavnosti na zahájení nového školní roku. Zábavné odpoledne na školní zahradě mělo opět  karnevalu a bylo provoněno dobrůtkami, které nám upekly šikovné maminky, prozvoněno dětským smíchem na skákacích hradech a okouzleno úsměvy všech přítomných.

Fotogalerii naleznete zde:

Karneval_-_14.9.2016

Číst dále: Zahradní karneval 2016

 

Vánoční dílny

Tradiční akcí související s vánočními svátky je tvůrčí dílna. V tomto předvánočním čase si společně přejeme, aby se rodiče zastavili, zpomalili a užili si sváteční atmosféru se svými dětmi při lepení ozdob, výroby přáníček, zdobení perníčků, jablíček apod.

Fotogalerii naleznete zde:

Kotatka_-_Vanocni_dilnicka_s_rodici

Berusky_-_Vanocni_dilnicka 

Slunicko_-_projektovy_den_-_Vanoce_s_mamou_a_tatou

Číst dále: Vánoční dílny

   

Strana 2 z 2