Fotogalerie družiny

Domečky pro skřítky

Děti ze ŠD K15 v polovině září navštívily nedaleký Bělský les a vlastními silami zhotovily malé stavby ze dřeva a listí nasbíraného v Bělském lese. Jejich úkolem bylo zhotovit domečky pro lesní skřítky (strážce a ochránce lesa) na zimu.

Číst dále: Domečky pro skřítky

 

Drakiáda

V pátek 19. 10. 2012 proběhla akce ŠD K15 "Drakiáda" za hojné účasti rodičů a známých žáků ze ŠD.


Číst dále: Drakiáda

   

Cesta za pokladem

ŠD pořádala v červnu 2012 celodružinovou akci „Cesta za pokladem v Bělském lese“, kdy žáci na vyznačené trase plnili různé úkoly, kvízy, tajenky a poznávačky na připravených stanovištích.  

Číst dále: Cesta za pokladem

 

Vánoční besídka 2011

Školní družina pořádala dne 20. prosince 2011 vánoční besídku. Žáci si zatančili a aktivně se zapojovali do různých soutěží. Soutěžili jak v hrách pro jednotlivce, tak také pro páry. Na vydařeném věčírku se radostně bavilo 87 žáků.        

Číst dále: Vánoční besídka 2011

   

Miss - missák 2012

Také v naší družině máme parádnice, tanečnice, zpěvačky, sportovce, hudebníky, kouzelníky atd. Uspořádali jsme soutěž Miss a Missák družiny. Každé oddělení si uspořádalo své kolo a vítězové pak soutěžili v celodružinovém kole. Porota složená ze zástupců jednotlivých oddělení hodnotila promenádu v kroji, volnou disciplínu a rozhovor žáka s moderátorkou. Součástí soutěže byla také diskotéka pro soutěžící a diváky, která byla obohacena o zábavné hry.

   

Číst dále: Miss - missák 2012

   

Strana 2 z 2